Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Lautaro-Messit: Kalim në Arabinë Saudite? Shtëpia jote është Barcelona!

Barcelona feston fitoren e La Ligas për sezonin 2022-2023 dhe ëndërron të rikthejë Lionel Messin në “Camp Nou”.

Sulmuesi i Inter dhe shok skuadre i Messit te Argjentina, Lautaro Martinez, zbuloi se ka komunikuar së fundmi me yllin e Paris Saint-Germain dhe theksoi se i ka thënë të rikthehet te Barça.

Lexo edhe: 

“Leo është ende në Paris, i përfshirë në situata të pakëndshme, kohët e fundit i kemi dërguar mesazhe njëri-tjetrit. Biseda ka qenë e dashur dhe e këndshme, ne njihemi prej shumë vitesh. Ai është lojtari më i mirë në botë dhe çdo trajner do ta donte, por me gjithë respektin e duhur, kalim te Arabia Saudite? Barcelona është Barcelona dhe Barça është shtëpia e tij.”-tha Lautaro.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...