Serie A

Lautaro nuk humbet kohë, stërvitet edhe gjatë pushimeve!

Lautaro Martinez nuk humbet kohë dhe kërkon të jetë gati për startin e sezonit të ri me Interin. Sulmuesi argjentinas fitues i freskët i Copa America aktualisht ndodhet me pushime në qytezën e tij të lindjes dhe për të ruajtur formën fizike është fotografuar nga gazetarët duke dalë në stërvitjen me skuadrën modeste të Liniers të Bahia Blancas. Lautaro po pret me padurim të vihet nën urdhrat e trajnerit të ri Simone Inzaghi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency