Premier League

Lazaro: Flas shpesh me Conten dhe Lukakun, por tani mendoj për Newcastle

Verën e kaluar ishte “dhurata e parë” që Antonio COnet mori pasi u ul në pankinën e INterit, por anësori austriak Valentin Lazaro nuk arriti të bindë me paraqitjet e tij në fazën e parë të sezonit, duke parë shumicën e ndeshjeve nga stoli.

Pikërisht për këtë arsye klubi zikaltër vendosi ta huazojë me të drejtë blerjeje te anglezët e Newcastle, për shifrën e 22 milionë eurove, po aq sa Marotta e Ausilio shpenzuan për të bindur Herthën e Berlinit verën e kaluar.

Në një intervistë të dhënë për mediat austriake, Lazaro ka zbuluar se mbetet i lidhur me Interin dhe se flet në mënyrë të vazhdueshme me trajnerin Conte, ashtu si edhe me lojtarët zikaltër, mbi të gjitha me Lukakun.

“Jam në kontakt të vazhdueshëm me Conten. Ndjek çdo ndeshje të Interit dhe flas me të gjithë futbollistët, pasi ndihemi si një familje. Më shpesh flas me Lukakun, që është si një vëlla i madh për mua. Do të doja të vijoja me Interin, por momentalisht jam gati të bëj më të mirën për Newcastle dhe vetëm më vonë do të mendojmë për të ardhmen”, deklaroi Lazaro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency