Euro 2020

Lazaro me probleme muskulore, mbyll para kohe Europianin

Austria beson te kualifikimi në fazën e 1/8-ave, pasi ka nevojë për të paktën një pikë ndaj Ukrainës në ndeshjen e fundit të grupit, megjithatë trajneri Franco Foda ka humbur një nga 26 futbollistët e grumbulluar.

Bëhet fjalë për mesfushorin anësor të Interit, Valentino Lazaro, i cili luajti disa minuta në pjesën e dytë ndaj Holandës, por ka pësuar një dëmtim muskulor dhe ka mbyllur para kohe aventurën e tij në Kampionatin Europian.

Lajmin e ka dhënë vetë Federata Austriake e Futbollit, që sqaron se dëmtimi nuk do të lejojë më Lazaron të japë kontributin në Europian, ndaj mesfushori në pronësi të Interit është larguar nga grumbullimi për të nisur rikuperimin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency