Serie A

Lazio blindon Milinkovic-Savic me një kontratë të re

Lazio shpërblen Milinkovic-Savic për besnikërinë e shfaqur. Pavarsisht ofertave edhe pas merkatos së kësaj vere, mesfushori serb vendosi të qëndrojë te klubi bardhekaltër, dhe për këtë arsye drejtuesit e Lazios kanë vendosur ta shpërblejnë lojtarin me një kontratë të re. Igli Tare dhe Claudio Lotito kanë arritur akordin me agjentin e futbollistit për një marrëveshje të re me kontratën aktuale që do të zgjatet edhe me një tjetër vit deri në 2024-ën ndërkohë që Milinkovic-Savic do të përfitojë më shumë sesa paga aktuale pasi nga kontrata e firmosur një vit më parë ai merr 3 milionë euro në sezon. Përveç bazës fikse në marrëveshjen e re do të shtohen edhe disa bonuse ndërkohë që Lazio mund të përfshijë edhe një klauzolë largimi nga 120 deri në 150 milionë euro, pasi drejtuesit bardhekaltër janë të bindur se serbi do të zhvillojë një sezon të shkëlqyer dhe do ta rrisë vlerën e tij në merkato.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency