Futboll

Lazio e nxjerr në shitje, kërkon 4 milionë euro për Durmishin

Edhe pse erdhi me shumë bujë një vit më parë, Riza Durmishi nuk arriti të bindte në sezonin e tij të parë me Lazion dhe klubi bardhekaltër e ka nxjerrë në shitje. Trajneri Simone Inzaghi nuk e do më lojtarin me orgjinë shqiptare pasi Durmishi nuk bën pjesë në planet e tij dhe Igli Tare, po punon për t’i gjetur një destinacion të ri futbollistit të përfaqësueses daneze. Për mbrojtësin e majtë interesohen 4 klube, ku spikasin dy gjigandët turkë Besiktas dhe Fenerbahce ndërkohë që Durmishi pëlqehet edhe nga Olympique Marseille në Francë, por nuk përjashtohet as rikthimi i tij në Danimarkë te Brondby. Palët po diskutojnë për shifrat e transferimit me Igli Taren që kërkon të përfitojë të paktën 4 milionë euro nga shitja e Durmishit duke patur parasysh faktin që e bleu 7,5 milionë euro një vit më parë nga Real Betis.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency