Serie A

Lazio “fërkon duart”, prezencë rekord për sfidën me Interin

Fundjava në kampionatin italian do të vijë me një përballje spektakolare, ku Lazio do të presë Interin në “Olimpico”, një sfidë mes dy skuadrave që kanë vetëm një pikë diferencë në renditje dhe pretendojnë për titullin kampion.

Reagimi i publikut roman ka qenë në nivelin e sfidës, pasi sipas të dhënave të publikuara nga klubi i Lazios janë shitur rreth 60 mijë bileta dhe po shkohet drejt një stadiumi të mbushur tërësisht, pra mund të thyhet edhe rekordi i ndeshjes me Juventusin.

“Fërkojnë duart” kështu drejtuesit e klubit kryeqytetas, pasi sido që të jetë verdikti i fushës mbrëmjen e të dielës, ata do të arkëtojnë një shifër goxha të majme nga shitja e biletave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency