Serie A

Lazio i bën presion Juves, fiton me përmbysje edhe ndaj Torinos!

Lazio fiton me përmbysje në stadiumin Olimpico të Torinos dhe shton presionin ndaj Juventusit në garën për titull në Serie A. Bardhekaltrit triumfuan me shifrat 1-2 në një ndeshje fotokopje si ajo ndaj Fiorentinës në fundjavë të cilën nuk e nisën mirë por e mbyllën duke marrë tre pikët. Një gol i shpejtë i Belottit me penallti i dha avantazhin Torinos pas vetëm 9 minutash, por për të ngushtuar përkohësisht në -1 pikë diferncën ndaj Juves kryesuese menduan Ciro Immobile që shënoi golin numër 29-të në këtë sezon duke barazuar shifrat në fillimin e pjesës së dytë dhe Parolo që realizoi golin e parë sezonal në të 72-ën duke përmbysur shifrat falë edhe një devijimi. Me këtë fitore Lazio e thelloi përkohësisht në 7 pikë avantazhin nga Interi i vendit të tretë dhe u ngjit në kuotën e 68 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency