Merkato

Lazio i zgjat edhe një vit më shumë kontratën kapitenit

Senad Lulic dhe Lazio, një histori dashuri që është e destinuar të vazhdojë për një kohë të gjatë. 33-vjeçari është shumë pranë rinovimit të kontratës, që i skadon në vitin 2020 me bardhekaltrit. Bisedimet mes palëve kanë kohë që kanë filluar dhe me shumë mundësi kapiteni do të firmosë edhe për një tjetër sezon, duke e shtyrë kontratën deri në vitin 2021. Lulic ka treguar se mund të japë ende shumë për skuadrën e drejtuar nga Simone Inzaghi, pasi 44 ndeshjet e luajtura këtë sezon e tregojnë më së miri këtë gjë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency