Merkato

Lazio piketon Brandt për sulmin, Dortmundi kërkon 30 mln euro

Lazio është vë në në lëvizje për të kompletuar organikën me të cilën do të punojë trajneri Maurizio Sarri sezonin e ardhshëm dhe një nga kërkesat e teknikut është sulmuesi anësor i Borussias së Dortmundit, Julian Brandt.

Futbollisti 25-vjeçar gjerman nuk është pjesë e formacionit të verdhezinjve dhe Igli Tare ka nisur kontaktet për ta transferuar në kryeqytetin italian, megjithatë nuk do të jetë e lehtë, pasi te Borussia synojnë një shifër prej të paktën 30 milionë eurosh për kartonin e tij.

Nga ana tjetër te Lazio janë treguar të gatshëm të paguajnë 15 milionë euro, plus 5 të tjera në formë bonusesh mbi paraqitjen, për të arritur një total prej 20 milionë eurosh, shifër kjo që për momentin nuk merret në konsideratë nga gjermanët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency