Merkato

Lazio shton presionin për Kumbullën, për David Silvën në lojë dhe Juvja

Ishte objektivi i parë i Lazios në merkato dhe mbetet i preferuari për të përforcuar mbrojtjen bardhekaltër. Marash Kumbulla ka mbetur në mendjen e drejtorit sportiv, Igli Tare, i cili vazhdon të ushtrojë presion për ta mbyllur marrëveshjen.

Drejtuesit e skuadrës kryeqytetase nuk do të heqin dorë për aq kohë sa lojtari do të mbetet në treg. Mësohet se Lazio ka ofruar 20 milionë euro plus kartonin e André Anderson. Me gjithë rezistencën e Veronës, drejtuesit lacialë nuk do të shtojnë ofertën “cash”, por mund të përfshijnë edhe një futbollist tjetër në bisedime.

Sa i përket nënshkrimit me David Silvën, Lazio ka filluar të frikësohet, pasi futbollisti portugez ka kërkuar më shumë kohë për të vendosur. Janë shtuar konkurrentët si nga Seria A dhe nga La Liga për lojtarin që kontribuoi për një dekadë te Manchester City.

Në lojë ka hyrë edhe Juventusi, që kërkon të shfrytëzojë peshën që ka Andrea Pirlo për të bindur 34-vjeçarin. Ajo që ishte një firmë e sigurt, tani po kthehet në enigmë. Gjithsesi, Lazio mbetet e bindur që lojtari do ta mbajë fjalën e dhënë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency