Merkato

Lazio siguron talentin 16-vjeçar argjentinas, firma të hënën

Lazio shumë pranë zyrtarizimit të talentit argjentinas i datëlindjes 2004, Luka Romero. Djaloshi 16-vjeçar sapo të kalojë me sukses vizitat mjekësore paraditen e së hënës, do të hedhë të zezën mbi të bardhë.

Romero konsiderohet një talent me shumë perspektivë, ndaj dhe shumë klube të rëndësishme në Europë e kishin nën vëzhgim. Ai ka luajtur 6 ndeshje gjithsej me Mallorcan në Seguna Division sezonin e kaluar ndërsa 15 aktivizime i ka regjistruar me Mallorca B, në Kategorinë e Tretë.

Këtë të hënë Romero pritet vizitojë klinikën Paideia për të kryer ekzaminimet mjekësore, më pas do të vijë nënshkrimi i kontratës dhe udhëtimi drejt Auronzo di Cadore, ku vijojnë përgatitjet parasezonale bardhekaltrit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency