Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Lë hapur mundësinë “Inter”, agjenti i Kessie: Kishim dëshirë të arrinim marrëveshje me Milan-in, por…

George Atangana, agjenti i Kessie, ka folur së fundmi për largimin e mesfushorit nga “Djalli”.

Ai theksoi se Kessie refuzoi shumë oferta sepse donte të rinovonte me kampionët e Italisë, teksa la të kuptohej se mesfushori mund të firmosë më rivalë të “Djallit”.

“Ne refuzuam ofertat nga klube të rëndësishme në janar, pikërisht sepse kishte një dëshirë të madhe për të arritur një marrëveshje me Milanin. Ka një gjë që më duket e çuditshme, që është se pas lamtumirës së Franck, duket se disa tavane që më parë dukeshin të pakapërcyeshme, tani mund të thyhen”-tha Antangana.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...