Connect with us

Hi, what are you looking for?

Champions League

Leao i bashkohet grupit, entuziazëm te “Djalli” para gjysmëfinales

Sinjale pozitive për Milanin, teksa Rafael Leao ka udhëtuar drejt hotelit, aty ku do të bashkohet me shokët e tij të ekipit. Një armë më shumë për Piolin i cili mund të jetë më i qetë në ndeshjen e sotme ndaj Interit.

Pasi kaloi testet e mëngjesit, duket se mjekët ka dhënë lajmin e mirë dhe e kanë lejuar portugezin të jetë në fushë. Leao u prit me brohoritje të shumta nga fansat kuqezinj në derën e hotelit.

Anësori i Milanit ishte në dyshim për në ndeshjen e sotme ndaj Interit për shkak të një dëmtimi që mori ne minutën e 11 në ndeshjen ndaj Lazio.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...