Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Leao: Nuk e prisja largimin e Tonalit edhe Maldini më surprizoi!

Sulmuesi i Milanit, Rafael Leao, ka folur së fundmi për largimet nga klubi “kuqezi”.

Portugezi, theksoi në një intervistë për “Sky Sport” se largimet e Tonalit dhe Maldinit e lanë pa fjalë.

Lexo edhe:

“Nuk e prisja, por klubi vendosi kështu. Sandro është një mbështetës i Milanit, ai na ndihmoi shumë për titullin. Tani i uroj atij më të mirën për të ardhmen. Largimi i Maldinit po ashtu ishte një surprizë, erdha te Milani edhe sepse ai më kishte thirrur. Ishte i rëndësishëm për mua, si brenda dhe jashtë fushës“-deklaroi Leao.

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...