Futboll

Leard Sadriu, talenti 16-vjeçar kosovar firmos me Shkëndijën

Shkëndija e Tetovës konfirmon marrëveshjen me mbrojtësin kosovar, Leard Sadriu. 16-të vjeçari vjen nga rradhët e Ferizajt, ndërsa me kuqezinjtë ka firmosur kontratë për tre vitet e ardhshme. Bëhet fjalë për një qendërmbrojtës të talentuar, i cili në bazë të moshës dhe fizikut pritet të ketë një të ardhme të sigurt.

“Jam shumë i lumtur që bëhem pjesë e një skuadre të madhe si Shkëndija e Tetovës. Për mua është kënaqësi që më jepet shansi të vij këtu. Do të punoj shumë për të shpërblyer besimin e klubit. E di se konkurrenca është e madhe dhe se te Shkëndija kërkohet shumë punë, por kam pranuar këtë sfidë me dëshirë dhe bindje se do të jap më të mirën”, – u shprehet i riu Sadriu, pasi firmosi zyrtarisht kontratën me Shkëndijës.

Kosovari është pjesë e ekipit në Antalia të Turqisë dhe ka lënë përshtypje të mira si kuqezi në testet e kësaj faze me Pobedën dhe Zurichun. ​

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency