Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

LeBron James flirton me modelen e shumëkërkuar në rrjet

Mbiemri i saj është i njëjtë me atë të ish-basketbollistit të madh, Shaquille O’Neal, por arsyeja që e lidh Sophie O’Neill me basketbollin dhe NBA është një tjetër.
Në fakt, flirtimi i inskenuar me LeBron James, një nga më të mëdhenjtë e historisë së basketbollit amerikan, e bëri atë një “yll” absolut të rrjeteve sociale orët e fundit.
Në fakt, videoja në të cilën modelja tërheqëse britanike (më shumë se 600 mijë ndjekës në Instagram) shihet duke hedhur shikime intensive dhe djallëzore ndaj “yllit” të Los Angeles Lakers gjatë ndeshjes kundër Houston Rockets, shpejt u bë virale në rrjet. Veprimet e saj nuk e lanë indiferent “Mbretin” James, që në fund arriti t’i buzëqeshte.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Futboll

Skuka rrëfehet për SuperSport. Sulmuesi dibran u bë futbollisti më i shtrenjtë i shitur nga klubet e Superiores. 24-vjeçari u transferua te francezët e...

Eliminatore

Pasi mbylli aventurën me Portugalinë, tashmë trajneri Fernando Santos është prezantuar te Polonia. Tekniku portugez do ë provojë të polakët në Europianin e vitit...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...