Serie B

Lecce rinovon kontratën me tre titullarë të skuadrës

Klubi italian i Lecces synon rikthimin menjëherë në elitën e futbollit italian dhe ka shfrytëzuar ndërprerjen e kampionatit, për të rinovuar bashkëpunimin me tre nga futbollistët më të rëndësishëm të skuadrës.

Bëhet fjalë për portierin Gabriel, kapitenin Mancosu dhe mbrojtësin Calderoni, të cilët sot kanë firmosur kontratat e reja, që do t’i mbajnë të lidhura me klubin verdhekuq deri në verën e vitit 2022.

Kontrata e mëparshme e këtyre tre futbollistëve skadonte në fund të sezonit, por drejtuesit e Lecces e kanë parë të arsyeshme t’u zgjasin bashkëpunimin, për të lehtësuar punën në fund të sezonit të ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency