Formula 1

Leclerc me Koronavirus, vetizolohet banesën e tij

Piloti i Ferrarit, Charles Leclerc, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Edhe francezi, sikurse Lando Norris, 7 herë kampioni i botës Hamilton, Sergio Perez dhe Lance Stroll, që u infektuan këtë vit, do të duhet të respektojë protokollin e sigurisë të vendosur nga Formula 1. Të gjithë njerëzit që kanë qenë në kontakt me të do të vetizolohen, siç kërkohet nga masat e brendshme të ekipit nga Maranello.

Charles zbuloi se ishte infektuar këtë të mërkurë, teksa tamponi i fundit që iu nënshtrua ishte pozitiv. 23-vjeçari i “Kokëkuqes”, i cili ishte në Dubai me pushime dhe po priste të niste përgatitjen fizike për sezonin e ri, u kthye menjëherë në shtëpinë e tij në Monaco, ku është në vetizolim dhe fatmirësisht ka vetëm simptoma të lehta të sëmundjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency