Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Leeds ende pa trajner, klubi kontakton legjendën e Liverpool

Pas disa refuzimeve, Leeds United është shumë pranë Steven Gerrard.

Pas shkarkimit të Jesse Marsch klubi ende nuk ka gjetur pasuesin e tij dhe kjo për shkak të formës së skuadrës, ndërsa Gerrard, sipas medieve britanike, është i gatshëm të marrë drejtimin e Leeds.

Ish-kapiteni i Liverpool është i papunë nga tetori vitit të kaluar, kohë kur u largua nga Aston Villa dhe gjatë kësaj jave pritet që palët të vendosin për të ardhmen.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...