Premier League

Leeds mposht Tottenhamin dhe e nxjerr nga gara për zonën Champions

Tottenham del plotësisht nga gara për një vend në zonën Champions, pasi humbi me rezultatin 3-1 në transfertën ndaj Leeds United dhe tani e sheh veten plot 5 pikë larg zonës Champions, kur i kanë mbetur vetëm tre ndeshje për të luajtur.

Vendasit e drejtuar nga Marcelo Bielsa kaluan të parët në avantazh me anë të Dallas në minutën e 13’, ndërsa më pas ishte Son Hueng-Min që riktheu baraspeshën. Megjithatë Leeds pati kontrollin e lojës dhe shënoi golin e dytë me anë të Bamford, i cili përfitoi nga një asist perfekt i shqiptarit Alioski.

Kur kishin mbetur edhe 6 minuta nga fundi i lojës, ishte Rodrigo që mposhti për herë të tretë francezin Lloris dhe mbylli llogaritë e ndeshjes, duke i dhënë Leeds United një 3-pikësh mjaft të rëndësishëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency