Merkato

Leeds United piketon mesfushorin e Fiorentinës

Leeds United po shkëlqen në këto javët e para të Premier League-s nën drejtimin e Bielsas, i cili kërkon ende përforcime dhe drejtuesit janë gati të afrojnë emrat që argjentinasi dëshiron. Për mesfushën Bielsa dëshiron një lojtar me tipare mbrojtëse. Argjentinasi ka shënjestruar Erick Pulgar, 26-vjeçarin e Fiorentinës.

Lojtari kilian ka kontratë deri në vitin 2023 me klubin vjollcë dhe vlerësohet rreth 20 mln euro, një çmim i përballueshëm për arkën e Leedsit, ndërsa dhe vetë mesfushori ka dhënë pëlqimin për një lëvizje të tillë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency