Boks

Legjenda e boksit refuzoi plot 20 milionë dollarë për t’u ndeshur pa doreza

Pak kohë më parë, legjenda e boksit, Mike Tyson, lajmëroi se është gati të kthehet në ring, edhe pse është plot 54 vjeç. Së fundi, mësohet se ish-kampioni i padiskutueshëm i peshave të rënda ka refuzuar një ofertë prej plot 20 milionë dollarë për t’u ndeshur në ring pa doreza. Sipas “The Sun”, promotori  i kësaj disipline, David Feldman, ka tentuar dy herë për ta bindur kampionin për një duel me “grusht të thatë”, por pa sukses.

Burime të tjera pohojnë se “Iron Mike” nuk është i interesuar për të provuar një disiplinë të re dhe është i fokusuar vetëm në rikthimin e tij në boksin tradicional.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency