Ligue 1

Legjenda e Francës nuk e kursen Icardin: Kam dyshime mbi personalitetin e tij

Mauro Icardi merr kritika të ashpra nga legjenda e Frsancës, Jean-Pierre Papin. Ish-sulmuesi i Milanit, në një intervistë për “France Football” nuk i kurseu kritikat për argjentinasin sa i përket perfomancës së tij te parizienët.

“Kur e shihja duke luajtur për një vit, nuk pata përshtypjen se donte ta prishte terezinë. Si është e mundur? Në gjuhën e trupit të tij nuk pashë dëshirë. Nga sa kam parë deri tani, kam dyshime të mëdha për personalitetin e tij. Ndjej që nuk i pëlqen konkurrenca. Tek Interi ishte mbresëlënës, si “ylli” dhe kapiteni i padiskutueshëm. Në Paris është një lojtar normal, prapa Neymarit, Mbappesë dhe disa të tjerëve”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency