Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Legjendat e kombëtares reagojnë pas disfatës në Izrael: Jo çdo kapitull është i bukur, ta duam në çdo kohë!

Kombëtarja e Shqipërisë pësoi një disfatë dramatike në transfertë ndaj Izraelit me rezultatin 2-1 duke humbur përfundimisht shpresat për të marrë vendin e parë në Grupin 2 të Ligës B në Nations League. Zhgënjimi është i madh në ambientin kuqezi, megjithatë dy nga legjendat e kombëtares, Ervin Skela dhe Edvin Murati bëjnë thirrje që kjo situatë të kalohet dhe mbështetja për skuadrën të vijojë rregullisht, madje shpresojnë që tifozët të jenë të shumtë në Air Albania të martën për ta mbështetur ekipin në ndeshjen kundër Islandës.

Reagimi i Skelës:

Reagimi i Muratit:

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...