Kombëtare

Legjendat e kombëtares reagojnë pas disfatës në Izrael: Jo çdo kapitull është i bukur, ta duam në çdo kohë!

Kombëtarja e Shqipërisë pësoi një disfatë dramatike në transfertë ndaj Izraelit me rezultatin 2-1 duke humbur përfundimisht shpresat për të marrë vendin e parë në Grupin 2 të Ligës B në Nations League. Zhgënjimi është i madh në ambientin kuqezi, megjithatë dy nga legjendat e kombëtares, Ervin Skela dhe Edvin Murati bëjnë thirrje që kjo situatë të kalohet dhe mbështetja për skuadrën të vijojë rregullisht, madje shpresojnë që tifozët të jenë të shumtë në Air Albania të martën për ta mbështetur ekipin në ndeshjen kundër Islandës.

Reagimi i Skelës:

Reagimi i Muratit:

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency