IPKO Superliga

Lëhtësimi i masave nga Qeveria, Prishtina stërvitje në Bërnicë

Klubet e futbollit në Kosova morën lajmin e shumëpritur për rifillimin e stërvitjes pas një pauze të gjatë më shumë se dymujore për shkak të COVID-19. Qeveria e Kosovës vendosi të lehtësonte masat e distancimit social, duke u dhënë mundësi skuadrave të futbollit të stërviten edhe në grupe, ndërsa në fillim të muajit qershor pritet të rinisin garat.

Prishtina sot për herë të parë pas kaq kohësh zhvilloi përgatitjet në në kompleksin stërvitor të Bërnicës, edhe pse jo e plotë.

Klubi i Prishtinës me këtë rast, nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare falënderon ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, si dhe kryetarin e FFK-së, Agim Ademi, i cili ka garantuar mbarëvajtjen e kampionatit. Prishtina po ashtu falënderon të gjithë aktorët e përfshirë në rinisjen e kampionatit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency