Premier League

Leicester City mendon për Ancelottin, por italiani thotë jo

Leicester City është në kërkim të një trajneri të ri pas shkarkimit të Craig Shakespeare dhe lista e emrave për këtë post është e gjatë, duke nisur që nga Thomas Tuchel dhe së fundmi deri te Carlo Ancelotti. Megjithatë “Dhelprat” do ta kenë shumë të vështirë për të arritur te trajneri italian, duke qënë se 58-vjeçari dëshiron të qëndrojë disa kohë pushim, duke theksuar këtu dhe faktin se Ancelotti preferon më shumë një aventurë të re në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency