Premier League

Leicester City mposht Chelsean-n dhe merr kryesimin në Premier

Leicester City merr kreun e renditjes në Premier League në tentativë për të përsëritur mrekullinë e sezonin 2015-2016 (atëherë nën drejtimin e italianit Ranieri). “Dhelprat” mposhtën pastër 2-0 Chelsea-n në “King Power Stadium”, duke parakaluar dy skuadrat nga Manchesteri, që gjithsesi kanë për të zhvilluar ndeshjet e tyre.

Skuadra e Frank Lampard praktikisht u dorëzua që në pjesën e parë në këtë transfertë, duke pësuar dy gola, të parin që në minutën e 6-të më autor Ndidi dhe të dytin në 4 minuta para përfundimit të fraksionit hapës, i realizuar nga Maddison.

Edhe pse pati pjesën e dytë në dispozicion për të ndryshuar rrjedhën e ndeshjes, skuadra e Lampardit nuk ia doli të shënonte qoftë një gol, madje në fundin e sfidës rrjeta e Werner u anula për pozicion jashtë loje. Në takimin tjetër të kësaj të mërteje West Hami triumfoi 2-1 ndaj West Brom.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency