Premier League

Leicester City shkarkon trajnerin Craig Shakespeare

Craig Shakespeare nuk do të jetë më trajner i Leicester City-t në Premier League. 53-vjecari është shkarkuar nga detyra për shkak të rezultateve të dobëta në këtë fillim sezoni.

Barazimi 1-1 me West Brom, në “King Power Stadium”, i ka kushtuar vendin e punës pasuesit të Claudio Ranierit. Leicesteri aktualisht renditet në zonën e ftohtë me vetëm 6 pikë te grumbulluara në 8 ndeshje (1 fitore, 3 barazime dhe 4 humbje).

Shakespeare u caktua fillimisht trajner i përkohshëm në muajin shkurt, ndërsa në prag të sezonit të ri futbollistik mori emërimin përfundimtar, falë rezultateve pozitive, që e shpëtuan skuadrën nga rënia, pikërisht një vit pasi u shpall kampione e Anglisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency