Merkato

Leicester e gjen te Getafe pasuesin e Maguire

Largimi i Harry Maguire nga Leicester drejt Manchester United, ka lënë një boshllëk të madh në repartin mbrojtës të skuadrës. Drejtuesit e “Dhelprave” nuk duan të humbasin kohë, pasi merkato në Angli mbyllet më 8 Gusht dhe për këtë kanë nisur menjëherë nga puna për të gjetur zëvendësuesin e 26-vjeçarit. Objektivi kryesor i klubit nga “King Power Stadium” është Djene Dakonam, që aktivizohet me Getafe. Për të arritur te kartoni i 27-vjeçarit, klubi anglez duhet të paguajë klauzolën prej 35 milionë eurosh që përfshihet në kontratën e tij.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency