Premier League

Leicester nuk ndalet, Vardy kryegolashënues!

Leicester City rimerr vendin e tretë në klasifikimin e Premier League dhe vazhdon të surprizojë në këtë sezon. Dhelpërat triumfuan 0-2 në transfertën londineze ndaj Crystal Palace duke regjistruar fitoren e 3-të radhazi në këtë sezon dhe duke u ngjitur në kuotën e 23 pikëve po aq sa edhe Chelsea i Frank Lampard. Golat për Leicester u realizuan në pjesën e dytë nga mbrojtësi turk Soyuncu dhe në minutat e fundit sulmuesi Jamie Vardy dyfishoi shifrat duke vulosur fitoren e miqëve. Ky ishte goli i 10-të sezonal për Jamie Vardy që kryeson i vetëm listën e golashënuesve i ndjekur nga Abraham i Chelsea-t me 9 finalizime. Me këtë fitore skuadra e Brendan Rodgers ka hedhur kandidaturën për një vend në Champions pasi e ka thelluar në 6 pikë avantazhin ndaj Arsenalit të vendit të 5-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency