Premier League

Leicester triumfon ndaj Brentford, Tottenham bie në derbin e Londrës

Leicester merr fitoren e dytë radhazi, pasi ia doli të triumfojë me shifrat 1-2 në transfertën ndaj befasisë së sezonit, Brentfordit. Tielemand dhe Maddison shënuan për “dhelprat”, ndërsa vendasit barazuan përkohësisht me Jorgensen, por pa arritur të marrin qoftë edhe një pikë nga kjo sfidë.

Derbi i Londrës mes West Hamit dhe Tottenhamit shkoi në favor të vendasve, që ia dolën të triumfojnë me rezultatin minimal 1-0. Një gol i Mark Antonios në minutën e 72-të vendosi ndeshjen, ndërsa Tottenham nuk arrin të krijojë vazhdimësi rezultatesh dhe mbetet në kuotën e 15 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency