Premier League

Leicester zhgënjen sërish, mposhtet nga Fulham në shtëpi

Leicester pëson humbjen e dytë radhazi, këtë herë 1-2 në shtëpi përballë modestëve të Fulham. Në “King Power Stadium” miqtë nga Fulham arritën të shënojnë dy herë në pjesën e parë me anë të Lookman dhe Cavaleiro, ky i fundit nga pika e penalltisë.

Nga ana tjetër futbollistët e Leicester dominuan me kontrollin e topit, por nuk arritën ta konkretizojnë këtë në raste shënimi, teksa golin e vetëm e shënoi Barnes në minutën e 86’, ndërsa më pas nuk arritën të shmangin humbjen.

Një javë më parë Leicester u mposht 3-0 në transfertë ndaj Liverpool, ndërsa humbja e dytë radhazi e la sërish në vendin e katërt me 18 pikë, pasi edhe kundërshtarët poshtë vetes në renditje, nuk arritën të fitojnë.

Nga ana tjetër Fulham gjen fitoren e dytë sezonale dhe del nga zona e ftohtë e renditjes, pasi shkon përkohësisht në kuotën e 6 pikëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency