Bundesliga

Leipzig e nis me fitore, Wolfsburg dhe Leverkusen ndajnë pikët!

Leipzig konfirmohet si skuadër pretendente edhe në këtë sezon të ri të Bundesligas pasi ja doli të merrte tre pikët e para shumë thjeshtë falë fitores 3-1 ndaj Mainz në Red Bull Arena. Një ndeshje e thjeshtë në letër për skuadrën e Nagelsmann që u zgjidh që në pjesën e parë falë golave të Forsberg me penallti dhe Poulsen që i dhanë avantazhin e dyfishtë skuadrës lindore. Në fillimin e pjesës së dytë u realizuan dy gola të tjerë fillimisht Mateta ngushtoi shifrat ndërsa vulosi fitoren e Leipzig Haidara me golin e 3-1. Përfundoi në barazim pa gola sfida tjetër dhe njëkohësisht sfida e fundit për javën e parë ajo mes Wolfsburg dhe Bayer Leverkusen.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency