Bundesliga

Leipzigu “shtyp” Këlnin, ngjitet i treti

Leipzigu rifiton vendin e tretë në Bundesligë falë suksesit 2-4 në fushën e Këlnit, duke treguar se mbetet një skuadër më e fortë, të paktën për momentin, në ndeshjet jashtë.

Edhe pse vendësit kaluan të parët në avantazh me Cordoban që në minutën e 7-të, Patrick Shcik barazoi në të 20-ën, ndërsa Nkunku i çoi shifrat në 1-2 në fundin e pjesës së parë. 5 minuta pas startit të fraksionit të dytë, Timo Werner realizoi të tretin, ndërsa Këlni reagoi pak minuta më vonë me Modesten, që shënoi për rezultatin 3-2.

Gjithsesi, shpresat e vendasve për të shmangur humbjen u venitën në të 57-ën, kur Olmo realizoi golin e katërt për Leipzigun dhe të fundit në këtë sfidë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency