Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Lemar, pas Arsenal-it e kërkon edhe Barcelona

Në gjurmët e Thomas Lemar është edhe Barcelona. Arsenali nuk është klubi i vetëm që interesohet për talentin e Monacos sepse së fundmi në skenë për të marrë shërbimet e Lemar ka dalë edhe Barca.

Pas largimit të Neymar drejtuesit e klubit katalanas po ndjekin më vëmendje edhe sulmuesin anësor të Monacos, i cili konsiderohet një opsion i mirë për të zëvendësuar brazilianin.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....