Ligue 1

Leonardo: Çështja Neymar? Nuk ka asnjë të re, mungojnë ofertat

Që braziliani Neymar mezi pret të largohet nga Parisi, kjo nuk është më një sekret, pasi përveç tij ,këtë fakt e ka pranuar edhe klubi francez, por drejtuesi i këtyre të fundit, Leonardo deklaroi se deri tani nuk ka asnjë ofertë.

I pyetur nga gazetarët në prag të ndeshjes miqësore me Nurembergun, Leonardo tha se për Neymar nuk ka trokitur zyrtarisht asnjë skuadër dhe se për sa kohë që nuk ka oferta, atëherë braziliani mbetet pjesë e PSG-së.

“Nëse Neymar do të largohet, ne jemi gati ta lëmë të lirë, por klubet e interesuara duhet të paguajnë. Çështja e tij nuk ka pasur asnjë zhvillim kohët e fundit, pasi nuk na ka ardhur asnjë ofertë zyrtare, ndaj për momentin Neymar mbetet pjesë e PSG-së”, tha Leonardo.

Neymar po shtyn për një rikthim te Barcelona, por katalanët kanë shpenzuar 120 milionë euro për Griezmann dhe e kanë të vështirë të shpenzojnë edhe 250 të tjera për brazilianin, ndërsa nga ana tjetër është PSG-ja që nuk pranon futbollistë të tjerë në këmbim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency