Merkato

Leonardo gati t’i “dhurojë” Thuchelit mbrojtësin gjerman

Merkatoja për Paris Saint Germain nuk ka përfunduar, pasi trajneri Tuchel kërkon një përforcim në mbrojtje. Mësohet se Leonardo do t’i japë trajnerit lojtarin e dëshiruar dhe emri më konkret është ai i gjermanit Rudiger. Mbrojtësi nuk konsiderohet më nga Lampard titullar dhe mund të largohet për ofertën e duhur, por parizienët duan ta afrojnë në huazim me të drejtë blerjeje.

Palët kanë nisur bisedimet dhe për Rudiger kalimi në Paris do të ishte opsioni më i mire, pasi do të luante titullar dhe gjithashtu do të ketë shansin të jetë në Champions League.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency