Ligue 1

Leonardo zyrtarizohet te PSG, nis punën për afrimet “big”

Lajmi dihej prej kohësh por tashmë ka marrë edhe trajta zyrtare. Braziliani Leonardo pas largimit nga Milani është rikthyer te Paris Saint Germain në rolin e drejtorit sportiv. Leonardo zëvendëson kështu portugezin Antero Henrique, ndërkohë që me të në këtë post, Parisi pritet të zhvillojë lëvizje të mëdha në merkaton e kësaj vere, ku priten largime të bujshme por edhe afrime me peshë dhe surpriza e madhe pas De Ligt mund të jetë sulmuesi i kombëtares së gjelave Antoine Griezmann.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency