Ligue 1

Leonardo nis punën, Sarabia goditja e parë te PSG

Drejtori i ri Sportiv i Paris Saint Germain, Leonardo ka nisur menjëherë punën për të përforcuar ekipin dhe tashmë ka në dorë goditjen e parë. Mësohet se drejtuesi brazilian ka kompletuar blerjen nga Sevilla të Pablo Sarabia, një prej mesfushorëve më të mirë të andaluzëve për sezonin e kaluar. 27-vjeçari Sarabia kishte një klauzolë prej vetëm 18 milionë euro ndërsa parizienët kanë mbyllur akordin për 20 milionë euro ndërsa lojtarit i kanë ofruar një kontratë të majme 5-vjeçare çka ka nxjerrë jashtë loje konkurencën e Atletico Madrid.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency