Champions League

Lerda, i zhgënjyer: Lojtarët u shtrydhën dhe nëse nuk e shënon atë gol…

Franco Lerda, përtej zhgënjimit nga eliminimi, i shpreh se ka diferenca të mëdha mes Partizanit dhe Qarabagut, duke nisur që nga buxheti. Ai i përgëzoi futbollistët e Partizanit, pasi, sipas tij, u shtrydhën dhe e mbajtën të hapur kualifikimin deri në fund. Sigurisht që keqardhjen më të madhe e ka për rastin flagrant të humbur nga Solomon.

“E vështirë ta thuash çfarë nuk fuksionoi, ka shumë diferenca. Ata kanë cilësi. Janë ekipe me buxhet të ndryshëm. Luftuam deri në fund, patëm një mundësi shumë të mirë. E kishim mundësinë më të mirë në 180 minuta. Nëse nuk bën ato gola, bëhet e vështirë. Në të dyja ndeshjet kemi humbur 4-5 raste. Mund të shënonim një gol me pak fat, por me diferenca të mëdha në fushë. Komplimente djemve, pasi janë shtrydhur. E kanë mbajtur lojën të hapur deri në fund. Ndeshja ishte e varur në fije të perit deri në fund.”

Golat e pësuar: Kemi mbrojtur me rregull, për thuajse 2 ndeshje, por është e natyrshme ndonjëherë kur pëson.

Trashi në stol: Është një zgjedhje teknike, zgjedhjet i bëj unë. Nuk ndërhyn klubi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency