Basketboll

Letra e ndjerë e LeBron për Kobe-n: Jam zemërthyer, do ta çoj para trashëgiminë tende

LeBron James dhe Los Angeles thyejnë heshtjen. “Ylli” i NBA-së ka shkruar një mesazh prekës për mikun e tij Kobe Bryant, i cili humbi jetën tragjikisht pas rrëzimit të helikopterit të tij privat. Ndërkohë skuadra, ku Bryant ka fituar 5 tituj kampion të NBA-së, ka lajmëruar shtyrjen e ndeshjes derbi me Clippers.

Postimi i LeBron:

“Nuk jam gati, por po e provoj. Jam këtu, i ulur, dhe po tentoj të shkruaj diçka të ndjerë për këtë postim, por, sapo e provoj, nis e qaj, duke menduar për ty, për mbesën time Gigi dhe miqësinë/lidhjen/vëllazërinë/ që kishim! Kam dëgjuar zërin tënd të dielën, në mëngjes, para se të niseshim nga Philadelphias për në Los Angeles. Nuk e kisha imagjinuar kurrë që do të ishte biseda jonë e fundit. E kam zemrën të thyer dhe jam i dëshpëruar, vëllai im. Të dua shumë vëlla i madh! Dashuria ime është për Vanessan dhe vajzat. Të premtoj se do ta çoj përpara trashëgiminë tënde. Ti ishte shumë për të gjithë ne, sidomos për #LakerNation dhe tani është përgjegjësia ime të vendos peshat mbi shpinë dhe të shoh para. Të lutem, me jep forcë nga lart dhe kujdesu për mua! Tani jemi këtu. Kam shumë gjëra të tjera për të të thënë, por tani nuk mundem më. Derisa të takohemi sërish #Mamba4Life #Gigi4Life”.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency