La Liga

Levante zyrtarizon edhe Pazzinin, rritet konkurenca për Sadikun

Pas Armando Sadikut, Levante ka zyrtarizuar edhe afrimin në skuadër të bomberit italian Giampaolo Pazzini. Brenda një dite skuadra valenciane ka bërë dy goditje në sulm duke shtuar ndjeshëm konkurencën në këtë repart ku për momentin lojtari më produktiv është Ivi Lopez autori i 4 golave në këtë sezon.Një lajm i keq për Sadikun, sepse është e vështirë që Levante të luajë me dy sulmues dhe në këtë moment Pazzini duket favoriti për vendin e titullarit.Italiani, me një karrierë shumë të pasur, është 33 vjeç, por te Verona në 3 sezonet e fundit ka pasur rendiment të shkëlqyer dhe këtë sezon ka shënuar 4 gola në Serinë A, jo pak, duke menduar që Verona është një ekip i dobët dhe shënon shumë pak.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency