Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gjermani

Leverkusen cakton çmimin e Wirtz, CEO i klubit: Florian-i nuk largohet pa 150 milionë euro

Mesfushori i Bayer Leverkusen, Florian Wirtz prite të jetë një nga emrat më të diskutuar të merkatos së verës.

Në një prononcim të bërë së fundmi për mediet CEO i klubit gjerman, Fernando Carro ka bërë publik çmimin që është caktuar për kartonin e talentit.

Lexo edhe:

“Kurrë mos thuaj kurrë në merkato, por një gjë është e sigurt nuk do ta lëmë kurrë Florian-in të largohet për më pak se 150 milionë euro“-deklaroi Carro.

 

 

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Kylian Mbappe pritet që këtë verë të udhëheqë Francën në Euro 2024, me “Gjelat” që janë ndër kombëtaret pretendente për t’i shkuar turneut deri...