Merkato

Leverkusen fikson çmimin për Havertz, e ardhmja pritet në kampionatin anglez

Kai Havertz është një nga emrat më të përfolur në prag të merkatos së verës, pasi për gjermanin interesohen shumë klube. Pavarësisht se kërkohet edhe nga një gjigant si Bayern Munchen, fati i 20-vjeçarit duket se është i destinuar të jetë në Premier League.

Sipas raportimeve nga mediat gjermane, janë 3 klube që dëshirojnë të firmosin me Havertz dhe bëhet fjalë për Liverpool, Chelsea dhe Manchester United.

Drejtuesit e Bayer Leverkusen janë të qartë nga ana e tyre, teksa e kanë vendosur çmimin për fantazistin dhe kërkojnë rreth 110 milionë euro për ta lënë të lirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency