Bundesliga

Leverkusen futet në lojë për zonën Champions!

Bayer Leverkusen fiton me goleadë në transfertën bavareze ndaj Augsburg dhe futet fuqishëm në garën për një vend në zonën Champions. Skuadra e Peter Bosz triumfoi me shifrat 1-4 ndaj Augsburg duke regjistruar fitoren e 3-të radhazi në Bundesligë dhe duke u ngjitur përkohësisht në vendin e 6-të në kuotën 51 pikëve po aq sa edhe Borussia Moenchengladbach. Volland, Hravetz, Tah dhe Brandt ishin autorët e golave për Leverkusenin duke  përmbysur avantazhin provizor të Augsburg me Danson. Javën e ardhshme Leverkusen do të luajë një finale të vërtetë për vendin e 4-t pasi pret në BayArena, Eintracht Frankfurt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency