Bundesliga

Leverkusen ndalet pas 5 fitoresh rresht, barazon me Hertha Berlin!

Pas 5 fitoresh rresht Bayer Leverkusen ndali hovin në Bundesliga dhe humbi mundësinë për t’u ngjitur në vendin e 2-të të kampionatit. Aspirinat gabuan në shtëpi përballë Hertha Berlin teksa u ndalën në një barazim pa gola përballë kryeqytetasve. Madje skuadra berlineze shpërdoroi disa mundësi të mira për të gjetur avantazhin, me Leverkusenin që dukej disi i lodhur në këtë sfidë pasi shpenzoi shumë energji edhe të enjten në Europa League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency