Bundesliga

Leverkusen nis merkaton, firmos me yllin e Hoffenheim!

Goditje në mesfushë për Bayer Leverkusen. Aspirinat të cilët po kalojnë një moment fantastik forme në Bundesligë dhe janë në lojë për një vend në Champions League, kanë zyrtarizuar afrimin e mesfushorit me origjinë turke Kerem Demirbay. Blerja e kartonit të 25-vjeçarit nga Hoffenheim i ka kushtuar Leverkusenit plot 28 milionë euro, ndërkohë që Demirbay ka firmosur me klubin nga BayArena për 5 vitet e ardhshme. Demirbay i cili numëron edhe 2 paraqitje dhe 1 gol të realizuar me përfaqësuesen gjermane në këtë sezon ka realizuar 4 gola me fanellën e Hoffenheim në Bundesliga.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency