Bundesliga

Leverkuseni bën tri fitore radhazi, Mainzi në rënie të lirë

Bayer Leverkuseni siguroi fitoren e tretë radhazi në Bundesligë, në kurriz të Augsburgut, e  tashmë e sheh veten shumë pranë zonën Champions (për çështje golaverazhi). “Aspirinat” triumfuan 2-0 në “BayArena” përballë bavarezëve, duke shënuar nga një gol në çdo pjesë.

Në minutën e 25-të Diaby u shkëput me shpejtësi nga e majta dhe pasi u shërbye nga Havertz, nuk e pati të vështirë të mposhtte portierin.

Në pjesën e dytë mbylli llogaritë me Augsburgun me një goditje të befasishme në hyrje të zonës.

Vijon rënien e lirë Mainzi, që pësoi 4 gola në transfertë përballë Wolfsburgut. Për “ujqit” shënuan në pjesën e parë Brekalo dhe Steffen, ndërsa në fraksionin e dytë realizuan Gerhardt dhe sërish Steffen.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency