Bundesliga

Leverkuseni shkarkon trajnerin Herrlich, e pason një emër i njohur

Heiko Herrlich nuk është më trajner i Bayer Leverkusenit. Klubi i Bundesligës ka njoftuar se ka shkarkuar nga detyra 47-vjeçarin dhe ndihmësin e tij, Nico Schneck, me efekt të menjëhershën, pavarësisht fitores së fundit të arritur kundër Herthës së Berlinit. Pasuesi i Herrlich në stolin e “aspirinave” do të jetë Peter Bosz. 55-vjeçari që arriti deri në finalen e Europa League në krye të Ajaxit të Amsterdamit ( e humbur përballë Unites në vitin 2017) ka firmosur një kontratë me kohëzgjatje 1 vit e gjysmë, pra deri në qershor të vitit 2020.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency